No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Jetmir Topalli edhe zyrtarisht nënshkruan te Yeni Malatyaspor

Jetmir Topalli edhe zyrtarisht nënshkruan te Yeni Malatyaspor

Jetmir Topalli është futbollisti i ri i skuadrës së Superligës turke, Yeni Malatyaspor.

Lajmi është zyrtarizuar tashmë edhe nga faqja zyrtare e klubit turk.

“Klubi ynë ka arritur marrëveshje me futbollistin e Kombëtares së Kosovës, Jetmir Topalli”, thuhet në njoftimin zyrtar.

Topalli ediconin e fundit shkëlqeu në futbollin kosovar.

Në 38 ndeshje, shënoi tetë gola ndërsa dhuroi edhe një asistim.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Flet i pari i FFK-së: Asnjë lojtar nuk na ka refuzuar; Kosova i ka vetëm dy uniforma shpirtërore!

Muaji mars është muaji në të cilin Kombëtarja e Kosovës në futboll do t’i zhvillojë tri sfida shumë interesante. “Dardanët” do të ndeshen së...

Ponte Prizreni mposht Golden Yllin dhe bëhet lider

Ponte Prizreni e ka fituar kryendeshjen e javës së 22-të në Superligën e Kosovës në basketboll. Skuadra e drejtuar nga Arbnor Rifati ka fituar në...

Pasi solli në jetë binjaket, rikthehet në top formë prezantuesja e sportit Maki Bajrami

Ajo është një nga gazetaret dhe prezantueset më të njohura të sportit. Maki Bajrami mungoi për një kohë në...

Kapiteni besnik i Trepçës ‘89, “Muli” synon daljen në Evropë

Trepça ‘89 është ndër skuadrat me rezultatet më të mira në stinorin pranveror në Superligën e Kosovës në futboll. Fitorja 2:1 të premten kundër...

Recent Comments