No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR PSG bën "çmendurinë", eliminon Atalantan në frymën e fundit

PSG bën “çmendurinë”, eliminon Atalantan në frymën e fundit

E pabesueshme ajo që ndodh në Lisbonë. Në frymën e fundit, PSG gjen barazimin dhe fitoren duke përmbysur Atalantan dhe duke e lënë me një hidhërim të jashtëzakonshëm!

Në një ndeshje të dominuar nga kampionët e Francës, që kanë shpërdoruar mbi 5 raste të pastra për gol, me Neymar dhe Mbappe, pikërisht në frymën e fundit, fillimisht Marquinhos dhe më pas Chupo-Moting, gjejnë dy gola dhe fundosin ekipin italian, duke i fshirë ëndrrën dhe duke i kthyer në shtëpi…

Kalon skuadra e Tuchel në fazën gjysmëfinale, në një ndeshje plot emocione e cila u ndez në fillim dhe u “dogj” në fund!

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Pioli: Na mungoi ritmi dhe cilësia, por edhe mungesat e bën të vetën

Trajneri Stefano Pioli u intervistua nga DAZN në fund të Milan-Udinese 1-1. i zhgënjyer normalisht nga barazimi. “Donim të fitonim. Mëkat! E dinim që do...

Philadelphia fiton në shtesë duelin e kryesuesve

Philadelphia fitoi 131-123 ndaj Utah jazz, në përballjen mes dy ekipeve kryesuese mes dy Konferencave. Në fund triumfoi Phila, ku u dallua Joel Embiid,...

Barcelona bën mrekullinë ndaj Sevillas, feston edhe Leipzig në Gjermani

Barcelona ka bërë përmbysjen e madhe kundër Sevilla dhe është kualifikuar në finalen e Kupës së Spanjës. Katalanasit triumfuan me rezultatin 3-0 në ndeshjen...

Milani i shpëton humbjes në minutën e fundit të ndeshjes

Milani e ka bërë një hap mbrapa në luftën për titullin e Serie A-së. “Rossonerët” kanë qenë sonte nikoqirë...

Recent Comments