No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Llapi prezanton trajnerin Alan Clark

Llapi prezanton trajnerin Alan Clark

Klubi i futbollit Llapi e ka përforcuar shtabin e tij teknik duke e sjell trajnerin Alan Clark.

Trajneri jug-afrikan ka zbarkuar në Kosovë dhe është prezantuar nga klubi kosovar.

Ai do të jetë asistenti i parë i shtabit teknik, me mundësi që ta marrë në dorë ekipin Bardhekaltër gjatë sezonit të ardhshëm.

Më poshtë mund ta lëndoni njoftimin e klubit llapjan për prezantimin që ia bëri trajerit Clark

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Lajm i mirë për tifozët e Kosovës, Rashica po kthehet në formë

Me një lëvizje mjeshtërore kaloi një mbrojtës. E kaloi edhe mbrojtësin e dytë, duke shfrytëzuar potencialin e madh teknik. Pasoi një gjuajtje e bukur,...

Cassano paralajmëron Interin: Do të ishte një katastrofë e vërtetë

Antonio Cassano, ish-sulmuesi i Inter-it, Milan-it dhe Roma-s, ka folur në kanalin Youtube të gazetarit Stefano Borghi. Ish-futbollisti ka folur në lidhje me luftën për...

Paraqitje e shkëlqyeshme e Rashicës, Werderi triumfon me përmbysje

Werder Bremen ka arritur të fitojë me përmbysje ndaj Eintracht Frankfurtit me rezultat 2:1, duke i arkëtuar tri pikë tejet të rëndësishme. Milot Rashica “eklipsoi”...

Revolucion te Marseille! Prezantohen trajneri dhe presidenti i ri

Olimpique Marseille po përjeton një revolucion të vërtetë në klub, pasi ka ndryshuar trajner dhe president. Klubi francez ka bërë një komunikatë zyrtare, ku...

Recent Comments