No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Ky është stafi i Arbnor Morinës te Arbëria

Ky është stafi i Arbnor Morinës te Arbëria

Arbëria ka konfirmuar shtabin e plotë teknik që do të drejtojë ekipin në edicionin e parë në Superligë.

Kryetrajner do të jetë Arbnor Morina, ndërsa ndihmës janë Ali Osmani, Agon Krasniqi, Arsim Tershani dhe Diamant Kadriolli.

Kjo është hera e parë që Arbëria do të luajë në Superligë në histori të klubit.

“KF Arbëria i deshiron mirëseardhje në familjen e madhe shtabit teknik të përbërë me kryetrajnerin Arbnor Morina, ndihmës trajnerin, Ali Osmani, ndihmës trajnerin, Agon Krasniqi, trajnerin kondicional Arsim Tershani dhe trajnerin e portierëve Diamant Kadriolli.

Shtabit teknik i deshirojm shëndet dhe punë të mbarë, dhe një stinor të mbushur me suksese dhe mbi të gjitha arritjen e objektivave“, njofton Arbëria.

Klubi pritet të bëjë disa transferime në afatin kalimtar.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Nga gara për titullin kampion, deri te ndeshjet e Kombëtares, flet Armend Thaqi

Ballkani ka filluar të marrë frymë më lehtë pas fitores së fundit në vikend ndaj Drenicës në shtëpi. Skuadrën e Bledi Shkëmbit e pret...

Sa më shumë që forcohet gara, aq më shumë rriten akuzat ndaj arbitrave

Arbitrat e futbollit në Kosovë janë në qendër të vëmendjes në fillim të stinorit pranveror, por jo për të mirë. Pas çdo xhiroje akuzat...

FFK mbajti trajnimin e parë online për sistemin VAR

Ekipi i projektit VAR në FFK është duke punuar me intensitet në procesin e implementimit të tij. Puna në këtë projekt ka...

Avni Nuha rizgjidhet kryetar i Federatës së Çiklizmit të Kosovës

Në Kuvendin e Punës dhe Zgjedhor të mbajtur nga Federata e Çiklizmit e Kosovës, delegatët ia kanë besuar edhe një mandat tjetër...

Recent Comments