No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Prishtina arrin marrëveshje me Muharrem Jasharin

Prishtina arrin marrëveshje me Muharrem Jasharin

Prishtina ka arritur marrëveshje me futbollistin mitrovicas Muharrem Jashari për t’i mbrojtur ngjyrat e klubit ‘bardhekaltër’ për edicionet në vazhdim, shkruan Sheshi.

Në fakt drejtuesit e këtij klubit ishin dakorduar qysh më herët me mesfushorin nga “Riza Lushta”, por marrëveshje me klubin mitrovicas e mbante atë të lidhur me klubin buzë Ibrit.

Tashmë duket se marrëveshja është bërë në pajtim ndërmjet dy kluebe, pasi që Jashari ka nisur të stërvitet me klubin kryeqytetas.

Prezantimi i tij do të bëhet gjatë ditëve në vijim.

Jashari nuk pritet të jetë përforcimi i vetëm i kryeqytetasve.

Ata janë në bisedime gjithashtu me Bajram Jashanicën dhe Erjon Vucajn, marrëveshje të cilat mund të mbyllen shumë shpejtë.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Pioli: Na mungoi ritmi dhe cilësia, por edhe mungesat e bën të vetën

Trajneri Stefano Pioli u intervistua nga DAZN në fund të Milan-Udinese 1-1. i zhgënjyer normalisht nga barazimi. “Donim të fitonim. Mëkat! E dinim që do...

Philadelphia fiton në shtesë duelin e kryesuesve

Philadelphia fitoi 131-123 ndaj Utah jazz, në përballjen mes dy ekipeve kryesuese mes dy Konferencave. Në fund triumfoi Phila, ku u dallua Joel Embiid,...

Barcelona bën mrekullinë ndaj Sevillas, feston edhe Leipzig në Gjermani

Barcelona ka bërë përmbysjen e madhe kundër Sevilla dhe është kualifikuar në finalen e Kupës së Spanjës. Katalanasit triumfuan me rezultatin 3-0 në ndeshjen...

Milani i shpëton humbjes në minutën e fundit të ndeshjes

Milani e ka bërë një hap mbrapa në luftën për titullin e Serie A-së. “Rossonerët” kanë qenë sonte nikoqirë...

Recent Comments