No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Fiton Hajdari vazhdon kontratën me Gjilanin

Fiton Hajdari vazhdon kontratën me Gjilanin

Skuadra nënkampione, Gjilani ka siguruar shërbimet e futbollistit të spikatur Fiton Hajdari edhe për dy vite. Lajmin e ka konfirmuar vet futbollisti në profilin e tij në facebook. “Kam kënaqësinë të ju informoj se kam arritur marrëveshjen për vazhdimin e kontratës dhe do të vazhdoj edhe për dy sezonet e ardhshme ta përfaqësoj skuadrën e Gjilanit ⚪🔴”, ka shkruar Hajdari.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Muri i Atalantas bie pas 85 minutash, feston Reali

Fitore në frymën e fundit! Real Madrid gjen golin që ndoshta është tepër i rëndësishëm për fatin e kësaj përballje me eliminim direkt, duke...

City i pandalshëm edhe në Champions League

Manchester City është me një këmbë në fazën çerekfinale të UEFA Champions League, pasi ka mposhtur Borussia Monchengladbach në ndeshjen e parë me shifrat...

Presidenti i Dritës vjen me një reagim pasi u mposhtën sot në Prishtinë

Drita ka pësuar një humbje të hidhur e treta rresht përballë Prishtinës, por duket se kjo e fundit ishte më e hidhura.

Djaloshi i hekurt nga Prishtina po e synon pushtimin e Europës

Edhe pse një vendi vogël, madje edhe i izoluar nga Europa, Kosova vazhdon të shkëlqej në kontinentin e vjetër kur është në...

Recent Comments