No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR FFK hap konkursin për të drejtat televizive të Superligës

FFK hap konkursin për të drejtat televizive të Superligës

Federata e Futbollit të Kosovës ka shpallur ftesë për ofertë për të drejtat ekskluzive për transmetimin e ndeshjeve të Superligës së Kosovësn në futboll.

FFK ka sqaruar se të drejtat do t’ia shesë subjektit me ofertën më të pranueshme, derisa synimi kryesor është që qytetari i vendit të vendoset sa më afër futbollit vendor.

Ofertën mund ta shfletoni duke klikuar këtu! 

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Lajm i mirë për tifozët e Kosovës, Rashica po kthehet në formë

Me një lëvizje mjeshtërore kaloi një mbrojtës. E kaloi edhe mbrojtësin e dytë, duke shfrytëzuar potencialin e madh teknik. Pasoi një gjuajtje e bukur,...

Cassano paralajmëron Interin: Do të ishte një katastrofë e vërtetë

Antonio Cassano, ish-sulmuesi i Inter-it, Milan-it dhe Roma-s, ka folur në kanalin Youtube të gazetarit Stefano Borghi. Ish-futbollisti ka folur në lidhje me luftën për...

Paraqitje e shkëlqyeshme e Rashicës, Werderi triumfon me përmbysje

Werder Bremen ka arritur të fitojë me përmbysje ndaj Eintracht Frankfurtit me rezultat 2:1, duke i arkëtuar tri pikë tejet të rëndësishme. Milot Rashica “eklipsoi”...

Revolucion te Marseille! Prezantohen trajneri dhe presidenti i ri

Olimpique Marseille po përjeton një revolucion të vërtetë në klub, pasi ka ndryshuar trajner dhe president. Klubi francez ka bërë një komunikatë zyrtare, ku...

Recent Comments