No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Edhe një lojtar e braktis Flamurtarin

Edhe një lojtar e braktis Flamurtarin

Edhe një futbollist është larguar nga skuadra e Flamurtarit pas përfundimit të këtij edicioni.

I larguari i radhës është Festim Krasniqi, i cili ka falënderuar klubin dhe futbollistët, derisa iu ka uruar kuqezinjve rikthim të shpejtë në Superligë.

“Falenderoj klubin Kf Flamurtari per bashkepunimin. Falenderoj te gjithë bashkelojtaret, stafin e trajnereve, tifozet dhe zotri Agim Hasani”.

“Nga sot do te jem lojtar i lire, klubit i deshiroj rikthim sa me te shpejte ne Superligë”, ka shkruar Festim Krasniqi.

Flamurtari do të bëjë pjesë në Grupin B të Ligës së Parë.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Bunjaku shpalos detajet e projektit VAR: FIFA na ka përgëzuar për punën e bërë

VAR-i në Kosovë do të bëhet realitet në një të ardhme të afërt. Edhe pse ka të tillë që ende nuk besojnë...

Statovci: Nuk e di çfarë kërkojnë klubet pa stadiume në Superligë!

Ish-futbollisti i njohur kosovar, Faruk Statovci, tani në rolin e analistit ka kritikuar klubet e vogla, e sidomos ato që nuk kanë...

Munishi jep vlerësimin e tij për rastin diskutabil te Prishtina-Llapi

Ismet Munishi ka folur për rastin diskutabil në ndeshjen Prishtina – Llapi. Llapjanët janë ankuar në një penallti të...

Boshnjaku: Rezultatet na mundësojnë të luftojmë për dy trofetë

Me fitoren e Dritës ndaj Feronikelit të dielën (sot) ka përfunduar edhe java e 23-të në Superligën e Kosovës në futboll.

Recent Comments