No menu items!
Ballina FUTBOLLI MBARËKOMBËTAR Ilir Avdyli ndahet me Kukësin

Ilir Avdyli ndahet me Kukësin

Ilir Avdyli i ka dhënë fund bashkëpunimit me Klubin Futbollistik “Kukësi”, teksa ka njoftuar për ndarjen përmes një publikimi në llogarinë e tij sociale “Facebook”.

Avdyli ka falenderuar klubin e Kukësit dhe i ka uruar suksese në vazhdim.

“Faleminderit për të gjitha FK Kukësi.. dhe shumë suksese ne vazhdim”, ka shkruar Ilir Avdyli.

Portieri nga Llapi me parë në Kosovë ka mbrojtur ngjyrat e: Drenicës, Llapit, Hajvalisë, Kekut dhe Ferizajit.

Ndërsa në Shqipëri: Tiranës, Kamzës dhe së fundmi Kukësit. Kurse në Maqedoni ekipit shqiptar nga Tetova, Shkëndijës.

Artikulli paraprakLakers rikthehen te fitorja
Artikulli i ardhshëmLegjenda Casillas pensionohet

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Flet i pari i FFK-së: Asnjë lojtar nuk na ka refuzuar; Kosova i ka vetëm dy uniforma shpirtërore!

Muaji mars është muaji në të cilin Kombëtarja e Kosovës në futboll do t’i zhvillojë tri sfida shumë interesante. “Dardanët” do të ndeshen së...

Ponte Prizreni mposht Golden Yllin dhe bëhet lider

Ponte Prizreni e ka fituar kryendeshjen e javës së 22-të në Superligën e Kosovës në basketboll. Skuadra e drejtuar nga Arbnor Rifati ka fituar në...

Pasi solli në jetë binjaket, rikthehet në top formë prezantuesja e sportit Maki Bajrami

Ajo është një nga gazetaret dhe prezantueset më të njohura të sportit. Maki Bajrami mungoi për një kohë në...

Kapiteni besnik i Trepçës ‘89, “Muli” synon daljen në Evropë

Trepça ‘89 është ndër skuadrat me rezultatet më të mira në stinorin pranveror në Superligën e Kosovës në futboll. Fitorja 2:1 të premten kundër...

Recent Comments