No menu items!
Ballina FUTBOLLI MBARËKOMBËTAR Lirim Kastrati në "Top-formacionin" e sezonit në Kroaci

Lirim Kastrati në “Top-formacionin” e sezonit në Kroaci

Sulmuesi kosovar, Lirim Kastrati është përzgjedhur në formacionin e sezonit në Kroaci.

Ylli nga Hogoshti ka bërë paraqitje shumë të mirë me Lokomotivën e Zagrebit gjatë gjithë sezonit.

Ai në 34 ndeshje këtë sezon ka shënuar 11 gola dhe ka bërë shtatë asistime.

Kartoni i Kastratit është blerë nga Dinamo Zagrebi dhe në sezonin e ardhshëm do të vesh fanellën e tyre.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Kosova mund të ketë telashe për shkak të Covidit në ndeshjet e marsit

Përfaqësuesja e Kosovës në futboll muajin e ardhshëm nis një cikël tjetër kualifikues, atë të Botërorit “Katari 2022”. Do të grumbullohet më 22 mars,...

Muri i Atalantas bie pas 85 minutash, feston Reali

Fitore në frymën e fundit! Real Madrid gjen golin që ndoshta është tepër i rëndësishëm për fatin e kësaj përballje me eliminim direkt, duke...

City i pandalshëm edhe në Champions League

Manchester City është me një këmbë në fazën çerekfinale të UEFA Champions League, pasi ka mposhtur Borussia Monchengladbach në ndeshjen e parë me shifrat...

Presidenti i Dritës vjen me një reagim pasi u mposhtën sot në Prishtinë

Drita ka pësuar një humbje të hidhur e treta rresht përballë Prishtinës, por duket se kjo e fundit ishte më e hidhura.

Recent Comments