No menu items!
Ballina KRYESORE Edhe Kushtrim Shabani largohet nga Gjilani

Edhe Kushtrim Shabani largohet nga Gjilani

Një tjetër futbollist është larguar nga skuadra e Gjilanit pas përfundimit të edicionit 2019/20.

Është ky Kushtrim Shabani, i cili sot ka konfirmuar ndarjen me bardhekuqtë, duke mos pritur fare ndeshjet në parakualifikimet e Europa League.

Shabani ka falënderuar të gjithë anëtarët e klubit dhe presidentin Florim Zuka për mbështetjen e vazhdueshme.

“Nga sot më nuk do të jem pjesë e SC Gjilanit!

Një sërë falenderimesh shkojnë per Presidentin, drejtorët, bashkelojtarët,stafin e klubit dhe tifozerine e klubit ultras Skifterat per perkrahjen.

Gjithashtu SC Gjilanit i deshiroj shumë suksese ne Arenen nderkombetare”, njoftoi Shabani.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Berat Rexha, zëri kumbues i Dardanëve në çdo stadium

Asnjëherë nuk është e lehtë të gjesh fjalë e të shkruash kur e humb një person me të cilin të lidhin kujtimet...

Kreu i FFK-së ngushëllon Dardanët

Prishtinë, 2 mars, 2021 E nderuara familje e Berat Rexhës! Të nderuar drejtues dhe anëtarë të...

Ndryshon orari i ndeshjes Ballkani – Drenica

Ndeshja e javës së 23-të e Superligës ndërmjet Ballkanit dhe Drenicës, do të zhvillohet ditën e premte, më 5 mars, në orën...

Bartomeu para gjykatës, çështja mund të jetë edhe më serioze

Pasi kaloi natën në stacionin e policisë Les Corts, Josep Maria Bartomeu, ish-presidenti i Barcelonës, u transferua këtë të martë në mëngjes...

Recent Comments