No menu items!
Ballina KRYESORE Drita vazhdon kontratën me Ilir Blakçorin

Drita vazhdon kontratën me Ilir Blakçorin

Drita ka rinovuar kontratën me Ilir Blakqorin edhe për dy edicionet e ardhshme.

Lajmi është bërë i ditur nga faqja zyrtare e klubit.

“Sot zyrtaret e klubit kane arritur ta finalizojne marreveshjen me mbrojtesin e majt Ilir Blakqorin.

Blakqori me kontributin e tij ishte njeri prej lojtareve me meritore sidomos ne ndeshjet e fundit ku edhe arritem te shpallemi Kampion e qe per Ilirin ishte edhe hera e pare ne karrier e tij qe arrin te shpallet kampion.

Iliri me knaqesi ka vazhduar bashkepunimin me klubin tone edhe per dy vitet e ardhshme dhe synimi i tij eshte arritja e rezultateve pozitive ne arenen nderkombetare

Suksese ne Champions Ilir”, njofton Drita.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Pioli: Na mungoi ritmi dhe cilësia, por edhe mungesat e bën të vetën

Trajneri Stefano Pioli u intervistua nga DAZN në fund të Milan-Udinese 1-1. i zhgënjyer normalisht nga barazimi. “Donim të fitonim. Mëkat! E dinim që do...

Philadelphia fiton në shtesë duelin e kryesuesve

Philadelphia fitoi 131-123 ndaj Utah jazz, në përballjen mes dy ekipeve kryesuese mes dy Konferencave. Në fund triumfoi Phila, ku u dallua Joel Embiid,...

Barcelona bën mrekullinë ndaj Sevillas, feston edhe Leipzig në Gjermani

Barcelona ka bërë përmbysjen e madhe kundër Sevilla dhe është kualifikuar në finalen e Kupës së Spanjës. Katalanasit triumfuan me rezultatin 3-0 në ndeshjen...

Milani i shpëton humbjes në minutën e fundit të ndeshjes

Milani e ka bërë një hap mbrapa në luftën për titullin e Serie A-së. “Rossonerët” kanë qenë sonte nikoqirë...

Recent Comments