No menu items!
Ballina KRYESORE Potoku vazhdon me Ballkanin edhe për tri vjet

Potoku vazhdon me Ballkanin edhe për tri vjet

Njëri nga futbollistët më në formë në kampionatin sapo përfunduar të Kosovës, Arbër Potoku nuk e ka ndërmend të ndërrojë mjesdis.

Edhe pse mbrojtësi i Ballkanit kishte disa oferta ai vendosi të vazhdojë kontratën edhe për tre sezone.

Lajmin e ka bërë publik skuadra e Ballkanit që ka njoftuar se Potoku ka vazhduar për tri sezone.

“Arbër Potoku i mbetet besnik klubit të qytetit edhe për 3 sezone.

Na priftë e mbara super Potoku”, ka shkruar FC Ballkani.

Klubi portokallezi sivjet mbeti pa trofe, edhe pse deri në ndeshjet e fundit ishte në luftë si për titull ashtu edhe për Kupën e Kosovës.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Kreu i FFK-së ngushëllon Dardanët

Prishtinë, 2 mars, 2021 E nderuara familje e Berat Rexhës! Të nderuar drejtues dhe anëtarë të...

Ndryshon orari i ndeshjes Ballkani – Drenica

Ndeshja e javës së 23-të e Superligës ndërmjet Ballkanit dhe Drenicës, do të zhvillohet ditën e premte, më 5 mars, në orën...

Bartomeu para gjykatës, çështja mund të jetë edhe më serioze

Pasi kaloi natën në stacionin e policisë Les Corts, Josep Maria Bartomeu, ish-presidenti i Barcelonës, u transferua këtë të martë në mëngjes...

Schalke 04 shkarkoi trajnerin e radhës, Mustafi udhëhoqi “revoltën”

Schalke 04 në këtë sezon po përjeton periudhë shumë të vështirë. Ata renditen në vendet e fundit dhe në këtë situatë, që...

Recent Comments