No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Ter Stegen në shënjestër, dy klube “big” trembin Barcelonën

Ter Stegen në shënjestër, dy klube “big” trembin Barcelonën

Barcelona ka një mision të vështirë: rinovimin e kontratës me portierin Marc-Andre ter Stegen. Në kampin katalanas ka optimizëm për nënshkrimin e marrëveshjes së re dhe bisedimet sikurse dihet nisën që para pandemisë.

Cadena Ser raporton tani se Barcelona po bën çmos që të rinovojë me portierin, por gjërat po bëhen më të vështira për shkak të ofertave që ka marrë nga dy klubet të rëndësishme europiane. Kjo i vështirëson bisedimet.

Klubet që e duan ter Stegen janë Bayern Munich dhe Chelsea, që po kërkojnë për portierë cilësorë. Gjermani këtë kusht e plotëson dhe jo më kot edhe Barcelona po mundohet të të nënshkruajë sa më parë marrëveshjen e re me portierin.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Bunjaku shpalos detajet e projektit VAR: FIFA na ka përgëzuar për punën e bërë

VAR-i në Kosovë do të bëhet realitet në një të ardhme të afërt. Edhe pse ka të tillë që ende nuk besojnë...

Statovci: Nuk e di çfarë kërkojnë klubet pa stadiume në Superligë!

Ish-futbollisti i njohur kosovar, Faruk Statovci, tani në rolin e analistit ka kritikuar klubet e vogla, e sidomos ato që nuk kanë...

Munishi jep vlerësimin e tij për rastin diskutabil te Prishtina-Llapi

Ismet Munishi ka folur për rastin diskutabil në ndeshjen Prishtina – Llapi. Llapjanët janë ankuar në një penallti të...

Boshnjaku: Rezultatet na mundësojnë të luftojmë për dy trofetë

Me fitoren e Dritës ndaj Feronikelit të dielën (sot) ka përfunduar edhe java e 23-të në Superligën e Kosovës në futboll.

Recent Comments