No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Jerome Boateng synon të rikthehet në Premier League

Jerome Boateng synon të rikthehet në Premier League

Jerome Boateng thërret ekipet angleze. Mbrojtësi i Bayern Munich foli rreth së ardhmes së tij, ku nuk e përjashtoi mundësinë e një rikthimi në Premier League, ku më parë ka veshur fanellën e Manchester City. 31-vjeçari deklaroi se nuk do t’i thoshte jo një ofertë nga klubet e Premier League, pasi adhuron të luajë sërish në kampionatin anglez. Gjatë intervistës, Boateng pohoi se te Citizens nuk pati një ekperience të mire për shkak të dëmtimeve të shpeshta dhe se nuk luante në pozicionin që iu premtua. Gjithsesi gjermani tashmë i ka idetë e qarta për të ardhmen dhe nëse largohet nga bavarezët aventura e tij e re pritet të jetë pikërisht në Premier League.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Pioli: Na mungoi ritmi dhe cilësia, por edhe mungesat e bën të vetën

Trajneri Stefano Pioli u intervistua nga DAZN në fund të Milan-Udinese 1-1. i zhgënjyer normalisht nga barazimi. “Donim të fitonim. Mëkat! E dinim që do...

Philadelphia fiton në shtesë duelin e kryesuesve

Philadelphia fitoi 131-123 ndaj Utah jazz, në përballjen mes dy ekipeve kryesuese mes dy Konferencave. Në fund triumfoi Phila, ku u dallua Joel Embiid,...

Barcelona bën mrekullinë ndaj Sevillas, feston edhe Leipzig në Gjermani

Barcelona ka bërë përmbysjen e madhe kundër Sevilla dhe është kualifikuar në finalen e Kupës së Spanjës. Katalanasit triumfuan me rezultatin 3-0 në ndeshjen...

Milani i shpëton humbjes në minutën e fundit të ndeshjes

Milani e ka bërë një hap mbrapa në luftën për titullin e Serie A-së. “Rossonerët” kanë qenë sonte nikoqirë...

Recent Comments