No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Valon Berisha e nis aventurën te Reims

Valon Berisha e nis aventurën te Reims

Valon Berisha ka dal në stërvitjen e parë te Reims në Francë.

Mesfushori i Kosovës vetëm pak ditë më parë ishte prezantuar te kjo skuadër.

Berisha ishte i huazuar te Fortuna Dusseldorfi edicionin e kaluar, ndërsa nga edicioni i ri, do ta vazhdojë karrierën te klubi francez.

Gjatë ditës së sotme, Berisha ia ka bërë “sefte” me Reimsin duke u paraqitur për herë të parë në stërvitje.

“Stërvitja e parë”, ka shkruar Reims në “Twitter” duke publikuar disa fotografi të Berishës.

Ndryshe, në Reims, Berisha do të luajë përkrah yllit tjetër të Kosovës, Arbër Zeneli.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Ademi e Salihu takojnë trajnerin gjerman

Presidenti Agim Ademi dhe sekretari i përgjithshëm Eroll Salihu kanë zhvilluar sot takim me përzgjedhësin e Kombëtares U21, Michael Nees. Gjatë këtij takimi u...

Ndërron jetë legjenda e futbollit kroat

Ka ndërruar jetë në moshën 65-vjeçare legjenda e futbollit kroat, Zlatko Kranjçar- “Cico” Kranjëar ka ndërruar jetë në mëngjesin e sotëm në spitalin e Merkurit,...

E thotë agjenti i lojtarit; Mendy është Mbappe i mbrojtjes

Mbrojtësi i Real Madrid, Ferland Mendy, ishte heroi i madrilenëve në duelin kundër Atalantës në Champions League. Francezi shënoi golin e fitores në Bergamo...

Pioli: Milani nuk hidhet poshtë për dy ndeshje

Milani fitoi kundër Romës dhe tani numëron 8 pikë më shumë se verdhekuqtë. Synimi është që në fund të sezonit kuqezinjtë të jenë në...

Recent Comments