No menu items!
Ballina SUPERLIGA Met Millaku largohet nga KF Feronikeli!

Met Millaku largohet nga KF Feronikeli!

Met Millaku ka ndarë rrugët me Feronikelin.

Futbollisti nga Klina e ka bërë lajmin të ditur në llogarinë e tij zyrtare në Facebook.

“Dua të iu njoftoi se pas 1 viti e gjysmë nga sot nuk jam pjesë e KF Feronikelit”.

“Dua t’i falendëroj trajnerët, kryesinë e klubit,  bashkëlojtarët dhe të gjithë tifozët për përkrahjen dhe kohën e kaluar së bashku”, ka shkruar mes-tjerash Millaku.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Tifozët e Ballkanit nisin ta kërkojnë rikthimin e Ismet Munishit

Dy ndeshjet e fundit pa fitore e po ashtu edhe eliminimi nga Kupa e Kosovës ishin të mjaftueshme që aventura e Bledi...

Batatina për llapjanët që i ka kundër: Ata i kemi që çaji të pihet më shumë!

Trajneri i Llapit, Tahir Batatina përmes një postimi ka thënë se është i lumtur që 99% të llapjanëve e mbështetin.

“Nuk merremi me analista”: Nga Drita i reagojnë ashpër Granit Begollit për deklaratën kundrejt Xhevdet Shabanit

Nuk ka asnjë dyshim të vetëm se Xhevdet Shabani ka qenë futbollisti më i rëndësishëm te Drita e Gjilanit në vitet e...

Muharrem Sahitit komenton postin e ri në Federatën e Futbollit të Kosovës

Kombëtarja e Kosovës në futboll nga muaji mars nis një mision të qartë, atë të kualifikimit në Kampionatin Botëror “Katar 2022”.

Recent Comments