No menu items!
Ballina FUTBOLLI MBARËKOMBËTAR De Biasi: Po të isha te Napoli, nuk do e largoja Hysajn

De Biasi: Po të isha te Napoli, nuk do e largoja Hysajn

Ish-trajneri i Shqipërisë, Gianni De Biasi, ka thënë se ai nuk do ta largonte Elseid Hysajn nga skuadra po të ishte pjesë e Napolit.

Hysaj duket se është rikthyer në formë nën drejtimin e Gennaro Gattusos, derisa së fundmi gjetin golin e parë në Serie A me napolitanët.

“Kundër Barcelonës, Gatusso mund të bëjë diçka historike me Napolin. Mes fitores dhe humbjes ekziston një vijë ndarëse shumë e hollë, prandaj Gatusso nuk duhet ta ulë përqëndrimin e skuadrës. Lojtarët duhet të jënë të vëmendshëm sepse sezoni nuk ka përfunduar ende”, u shpreh De Biasi.

“Po të isha tek Napoli nuk do ta largoja. Ai është ende i ri dhe mund t’i japë ndihmë të rëndësishme skuadrës”, shtoi italiani.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Shpërthen Pirlo: Shikoni ndeshjet dhe pastaj komentoni, do më tregoni ju se çfarë duhet të bëj?!

Zhgënjimi për barazimin ndaj Veronës ka qenë i madh në kampin e Juventusit dhe kjo gjë u pa qartë edhe te trajneri Andrea Pirlo,...

Klopp do të largohet nga Liverpool, kjo është oferta që e josh!

Kohës së Jurgen Klopp në krye të Liverpoolit duket se po i vjen fundi. Kjo është ajo që bëjnë me dije mediat angleze, sipas...

Superliga vazhdon sot me dy ndeshje, derbi zhvillohet në Podujevë

Sot do të zhvillohen dy ndeshjet e radhës në kuadër të javës së 22-të në Superligën e Kosovës në futboll. Kampioni në fuqi, Drita, pritet...

Bayern blindon talentin, arrin akordin për rinovimin e kontratës

Para pak ditësh Gjermania mundi të bindë Jamal Musiala të bashkohet me kombëtaren e “Panzerave” dhe jo të Anglisë. Mbrëmjen e djeshme ka pasur...

Recent Comments