No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Vjen largimi i parë te Flamurtari

Vjen largimi i parë te Flamurtari

Një ditë pas largimit nga Superliga e Kosovës në futboll, ka ardhur largimi i parë nga skuadra e Flamurtarit të Prishtinës.

Është Arsim Prepolli, ai i cili i ka dhënë fund bashkëpunimit me kuqezinjtë e kryeqytetit.

Ai ishte në rolin e ndihmës-trajnerit te Flamurtari.

“Që nga sot nuk do të jem pjesë e Flamurtarit. Dua t’i falënderoj të gjithë për bashkëpunimin. Suksese dhe iu deshirojë rikthim sa më të shpejt në Superligë”, ka shkruar Prepolli.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

7 vjet nga miqësorja që theu barrierat – Ademi: Datat si kjo na motivojnë për suksese

Presidenti i FFK-së, Agim Ademi ka rikujtuar nëpërmjet një shkrimi ditën e miqësores së parë zyrtare kundër Haitit, e cila ishte zhvilluar më 5...

Fitojnë Ballkani e Trepça ‘89

Ballkani dhe Trepça ’89, kanë shënuar fitore identike në ndeshjet e xhiros së 23 të Superligës së Kosovës në futboll. Skuadra e Ballkanit e...

Ish-futbollisti i Kosovës parashikon: Bledi Shkëmbi apo Bledar Devolli, humbja njërin mund ta lë pa punë

Elita e futbollit kosovar sot sjell një ndeshje jashtëzakonisht interesante dhe të fortë. Fjala është për përballjen Ballkani – Drenica e cila luhet në Suharekë...

Mesut Ozil i pafat, mbyll sezonin pas dëmtimit të rëndë në gju

Mesut Ozil u largua nga Arsenali në janar dhe iu bashkua skuadrës së Fenerbahce, me dëshirën për të fituar titullin kampion në Turqi. Gjithsesi...

Recent Comments