No menu items!
Ballina SUPERLIGA Llapi vazhdon kontratën me mesfushorin e spikatur

Llapi vazhdon kontratën me mesfushorin e spikatur

Llapi ka vazhduar kontratën me mesfushorin, Arbnor Ramadani.

Lajmi është konfirmuar nga faqja zyrtare e Llapit, minuta më parë.

“Mesfushori me më së shumti paraqitje (29 gjithsejt, 28 kampionat/1 kupë) për Llapin në edicionin që sapo e përmbyllëm, Arbnor Ramadani ka vazhduar kontratën edhe për 1 vit. Ramadani i vërshuar nga ofertat e shumta, ka vendosur që t’i qëndroj besnik KF Llapit edhe për një edicion tjetër, kështu që ai tashmë hyn në vitin e tretë që është pjesë e skuadrës.

Ramadani këtë edicion ka qenë titullar i padiskutueshëm duke zhviluar 29 ndeshje në total duke realizuar 4 gola dhe 4 asistime”, shkruan faqja zyrtare.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Lajm i mirë për tifozët e Kosovës, Rashica po kthehet në formë

Me një lëvizje mjeshtërore kaloi një mbrojtës. E kaloi edhe mbrojtësin e dytë, duke shfrytëzuar potencialin e madh teknik. Pasoi një gjuajtje e bukur,...

Cassano paralajmëron Interin: Do të ishte një katastrofë e vërtetë

Antonio Cassano, ish-sulmuesi i Inter-it, Milan-it dhe Roma-s, ka folur në kanalin Youtube të gazetarit Stefano Borghi. Ish-futbollisti ka folur në lidhje me luftën për...

Paraqitje e shkëlqyeshme e Rashicës, Werderi triumfon me përmbysje

Werder Bremen ka arritur të fitojë me përmbysje ndaj Eintracht Frankfurtit me rezultat 2:1, duke i arkëtuar tri pikë tejet të rëndësishme. Milot Rashica “eklipsoi”...

Revolucion te Marseille! Prezantohen trajneri dhe presidenti i ri

Olimpique Marseille po përjeton një revolucion të vërtetë në klub, pasi ka ndryshuar trajner dhe president. Klubi francez ka bërë një komunikatë zyrtare, ku...

Recent Comments