No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Labinot Osmani ndahet me Llapin

Labinot Osmani ndahet me Llapin

Labinot Osmani nuk do të jetë më pjesë e Llapit. Lajmi është konfirmuar vetë nga futbollisti vushtrrias në llogarinë e tij në Facebook.

“Përmes këtij postimi deshta të iu informoj që kam përfunduar kontratën me KF Llapin.

Tash e tutje jam lojtar i lirë. Falënderoj bashkëlojtarët dhe tifozët. Llapit i dëshiroj suksese”, ka shkruar Osmani.

Kujtojmë, Llapi gjatë ditës së sotme ka vazhduar kontratën me mbrojtësin, Elvis Prençi.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Mbrëmje ferri për Napolin e Amir Rrahmanin, eliminohen nga Europa League

Napoli i ka dhënë fund aventurës në Ligën e Europës pasi janë eliminuar nga Granada me rezultat të përgjithshëm 2:3.

Ajo që ndodhi në Bullgari ishte e turpshme, boksieres kosovare i vidhet fitorja

Boksierja kosovare Donjeta Sadiku, ka mbetur sot pa medalje në turneun ndërkombëtar “Strandja” që u mbajt në Sofje të Bullgarisë.

Tovërlani nuk dëshiron t’i komentojë rezultatet e “Niklit”: Zyrtarët e klubit e dinë më mirë se çka po ndodh

Feronikeli sot ka pësuar një humbje të rëndë duke u mposhtur në fushën e vetë nga rivali lokal Drenica me rezultat 1:3.

Duro ankohet sërish në referim

Drenica ka triumfuar në derbin drenicak ndaj Feronikelit me rezultat 1:3. Kreshnik Uka realizoi dy gola për mysafirët, kurse Frashëri shënoi një tjetër për...

Recent Comments