No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Juniorët e Vushtrrisë kurorëzohen me titullin e kampionit të Ligës së Parë

Juniorët e Vushtrrisë kurorëzohen me titullin e kampionit të Ligës së Parë

Derisa skuadra e Vushtrrisë (seniorët) në edicionin e ri të garave nuk do të jetë më pjesë e elitës, juniorët e këtij klubi do të garojnë në Superligën U19. Vushtrriasit u kurorëzuan me titullin e kampionit të Ligës së Parë U19, të dielën, në një ceremoni të organizuar nga FFK. Medaljet dhe trofeun e kampionit juniorëve të Vushtrrisë ua ndau anëtari i KE të FFK-së nga Lidhja Rajonale e Mitrovicës, Xhelal Broja.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

A i paska FFK-ja dy Agim Adema? Derisa presidenti po zhvillon takime në Gjermani, kush është Agimi tjetër që po “rrahet” korridoreve të FFK-së?

Dikush po rrenë, po rrenë aq dobët e aq paskrupullt, saqë demantohet tepër lehtë, tepër thjeshtë, por, cila është arsyeja?Gjatë ditë së sotme, në...

Dramë në ‘Minatori’, Trepça fiton pas dy vazhdimeve ndaj Ponte Prizrenit

Trepça ka shënuar fitore ndaj Ponte Prizrenit me shifrat 116:114 (23:31, 28:22, 24:17, 14:19, 9:9, 18:16), në kuadër të javës së 21-të të FIVE...

Prishtina triumfon në Prizren

Sigal Prishtina ka shënuar fitore ndaj Bashkimit në Prizren me rezultat 88:99 (19:24, 21:25,  21:16, 28:34), në kuadër të javës së 21-të në FIVE...

Prishtina fiton në frymën e fundit ndaj Trepçës’89

Leonit Abazi ka shënuar golin e fitores për Prishtinën kundër Trepçës ’89 në stadiumin “Riza Lushta” në Mitrovicë. Mbrojtësi Abazi shënoi për rezultatin final 2:1...

Recent Comments