No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR 3 klube angleze duan shërbimet e Coutinhos!

3 klube angleze duan shërbimet e Coutinhos!

E ardhmja e Philippe Coutinhos është gjithnjë e më larg Barcelonës. Prej kohësh klubi blaugrana ka nisur kontaktet me klube të tjera për shitjen përfundimtare të brazilianin i cili nuk do të blihet nga Bayern Munich kur t’i përfundojë kontrata me kampionët e Gjermanisë. Sipas asaj që shkruan gazeta katalanase Sport, e ardhmja e Coutinhos me shumë gjasa do të jetë në Premier League. Leicester City, Arsenal dhe Tottenham janë tre opsionet kryesore për të ardhmen e futbollistit brazilian, kartoni i të cilit për momentin nga transfermarkt vlerësohet 56 milionë euro, shifër shumë e ulët kjo nga 145 milionë eurot që shpenzoi Barça për ta blerë nga Liverpooli.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Tifozët e Ballkanit nisin ta kërkojnë rikthimin e Ismet Munishit

Dy ndeshjet e fundit pa fitore e po ashtu edhe eliminimi nga Kupa e Kosovës ishin të mjaftueshme që aventura e Bledi...

Batatina për llapjanët që i ka kundër: Ata i kemi që çaji të pihet më shumë!

Trajneri i Llapit, Tahir Batatina përmes një postimi ka thënë se është i lumtur që 99% të llapjanëve e mbështetin.

“Nuk merremi me analista”: Nga Drita i reagojnë ashpër Granit Begollit për deklaratën kundrejt Xhevdet Shabanit

Nuk ka asnjë dyshim të vetëm se Xhevdet Shabani ka qenë futbollisti më i rëndësishëm te Drita e Gjilanit në vitet e...

Muharrem Sahitit komenton postin e ri në Federatën e Futbollit të Kosovës

Kombëtarja e Kosovës në futboll nga muaji mars nis një mision të qartë, atë të kualifikimit në Kampionatin Botëror “Katar 2022”.

Recent Comments