No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Zenit fiton Kupën e Rusisë, por Ivanovic i prish festën (video)

Zenit fiton Kupën e Rusisë, por Ivanovic i prish festën (video)

Zenit-t ka festuar edhe në Kupën e Rusisë.

Pasi ka fituar kampionatin, klubit rus i ka mjaftuar një gol i Dzyuba me penallti, për të ngritur në qiell një trofe tjetër.

Por, fatkeqësisht, festa është prishur menjëherë nga një aksident i vogël. Kapitenit Ivanovic, në fakt, i ka shpëtuar nga duart trofeu dhe është thyer.

Imazhet e festës dhe të aksidentit po bëjnë xhiron e internetit.

Pavarësisht nga kjo festa ka vazhduar, me ekipin që ka marrë një pritje të nxehtë në aeroport nga tifozët.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

FFK mbajti trajnimin e parë online për sistemin VAR

Ekipi i projektit VAR në FFK është duke punuar me intensitet në procesin e implementimit të tij. Puna në këtë projekt ka...

Avni Nuha rizgjidhet kryetar i Federatës së Çiklizmit të Kosovës

Në Kuvendin e Punës dhe Zgjedhor të mbajtur nga Federata e Çiklizmit e Kosovës, delegatët ia kanë besuar edhe një mandat tjetër...

Chelsea vazhdon me fitore  në Premierligë

Skuadra e Chelsea po vazhdon më fortë të lartë në Premierligën angleze. Londinezët sonte kanë arritur të shënojnë fitoren...

Del Piero: Lënia në stol e Ronaldos, veprim i zgjuar nga Pirlo

Alessandro Del Piero pranon se Juventusi e befasoi me lojën kundër Lazio. Ish-kapiteni bardhezi shton se lënia në stol e Cristiano Ronaldos ishte një...

Recent Comments