No menu items!
Ballina SPORTE TJERA Ylli vazhdon kontratën me ‘yllin’ e skuadrës

Ylli vazhdon kontratën me ‘yllin’ e skuadrës

KB Ylli është skuadra e vetme në Superligën e Kosovës në basketboll, që ka lëvizur në organizim dhe forcim të skuadrës.

Klubi nga Suhareka në njoftimin e fundit kanë bërë të ditur se kanë arritur marrëveshje me yllin e tyre nga Mitrovica, Samir Zekiqi.
“Ju kemi thene qe nuk do prezantim!

Samir Zekiqi eshte me ne”, ka shkruar KB Ylli.

Përpos Samirit, Ylli ka arritur marrëveshje edhe me trajnerin Dragan Radovic dhe ka transferuar basketbollistin shqiptar nga SHBA, Blend Avdili që luan në pozitat 3/4.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Bledar Devolli tregon kush është trajneri më i mirë në Kosovë

Sot u zhvilluan dy ndeshje të xhiros së 22-të të Superligës së Kosovës në futboll. Ballkani u mposht minimalisht në derbin e javës nga Llapi...

Munishi tregon si e mposhti Llapi ish-skuadrën e tij Ballkanin

Xhiro e 22-të e Superligës së Kosovës sot na solli dy ndeshje të cilat ndikuan në ndryshimin e renditjes tabelare, duke e...

Deklaratë e përbashkët e Ademit dhe Salihut: “Grushtimi ynë”, sajesë e portalit që prodhon rrena!

Dy drejtuesit e futbollit kosovar, Agim Ademi e Eroll Salihu kanë reagur sonte me një deklaratë të përbashkët, pasi ditën e djeshme portali "Gazeta...

Shkëmbi: Llapi e meritoi fitoren, ne luajtëm dobët

Trajneri i Ballkanit, Bledi Shkëmbi ka vlerësuar se skuadra që drejton luajti dobët ndaj Llapit. Llapi në Podujevë e mposhti Ballkanin me rezultatin 1:0. Sipas...

Recent Comments