No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR ‘Shpërthen’ ish-lideri i Plisave: Nga sot kurrë më në stadium, deri në...

‘Shpërthen’ ish-lideri i Plisave: Nga sot kurrë më në stadium, deri në largim të kryesisë aktuale!

Në pjesën e parë luajtën futboll. U duk se futboll do të luajnë edhe pas golin të epërsisë në minutën 62.

Por, pas këtij goli, Prishtina e Armend Dallkut që krenohej me lojën korrekte lëshoi bajrakun.

Lojtarët kryeqytetas krijuan autostradë për mitrovicasit, të cilëve golin ua mohonte çdo 2-3 minuta Visar Bekaj.

Portieri hero deri në ato momente, e luajti rolin e të lënduarit për të mos u bërë komedian. U largua nga fusha. 89shi me këtë rast kreu obligimin, shënoi golat e lehtë që priteshin për çdo çast.

Kështu pas kësaj shfaqje, ish-lideri i Plisave, Albert Kastrati ka shkruar se nuk do ta sheh më Prishtinën përdersa në klub qëndron kjo kryesi.

Më poshtë, postimi i Kastratit:

 

 

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Dramë në Drenas, Alidema e rikthen Dritën në pozitën e parë

Festim Alidema ka shënuar një supergol në minutën e 5-të të kohës shtesë, duke ia sjellë Dritës një...

Flet i pari i FFK-së: Asnjë lojtar nuk na ka refuzuar; Kosova i ka vetëm dy uniforma shpirtërore!

Muaji mars është muaji në të cilin Kombëtarja e Kosovës në futboll do t’i zhvillojë tri sfida shumë interesante. “Dardanët” do të ndeshen së...

Ponte Prizreni mposht Golden Yllin dhe bëhet lider

Ponte Prizreni e ka fituar kryendeshjen e javës së 22-të në Superligën e Kosovës në basketboll. Skuadra e drejtuar nga Arbnor Rifati ka fituar në...

Pasi solli në jetë binjaket, rikthehet në top formë prezantuesja e sportit Maki Bajrami

Ajo është një nga gazetaret dhe prezantueset më të njohura të sportit. Maki Bajrami mungoi për një kohë në...

Recent Comments