No menu items!
Ballina KRYESORE Korab Hasani: Turp kur Prishtina flet për futboll, klub “mizivir”!

Korab Hasani: Turp kur Prishtina flet për futboll, klub “mizivir”!

Flamurtari i Prishtinës është bërë ekipi i katërt që këtë vit ka rënë nga elita e futbollit kosovar.

Me humbjen e sotme ndaj Gjilanit, dhe fitoren e 89-shit ndaj Prishtinës, Flamurtarit i është dashur të pajtohet me fatin e tyre.

Kurse, i zhgënjyer me humbjen e Prishtinës në Mitrovicë, ka mbetur ish-futbollisti i Flamurtarit, Korab Hasani.

Hasani, që tani është pjesë e Arbërisë, ka shkruar se duhet të kenë marre drejtuesit dhe trajnerët e Prishtinës pas humbjes nga 89-shi.

Më poshtë postimi i tij:

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Shkëmbi: Llapi e meritoi fitoren, ne luajtëm dobët

Trajneri i Ballkanit, Bledi Shkëmbi ka vlerësuar se skuadra që drejton luajti dobët ndaj Llapit. Llapi në Podujevë e mposhti Ballkanin me rezultatin 1:0. Sipas...

Batatina: Meritat për fitore u takojnë lojtarëve, synojmë Evropën

Trajneri i Llapit, Tahir Batatina ka thënë se meritat për fitoren kundër Ballkanit u takojnë futbollistëve të tij. Llapi mposhti Ballkanin të dielën me...

Dukagjini fiton derbin ndaj A&N, ja të gjitha rezultatet e Ligës së Parë!

Dukagjini ka triumfuar në kryendeshjen e javës, derisa e ka mposhtur skuadrën e A&N në udhëtim me rezultat 1-0. Fitore tejet të rëndësishme ka realizuar...

Llapi zbret Ballkanin nga froni

Llapi ia ka pamundësuar vazhdimin e kryesimit të kampionatit nga Ballkani. Fitorja e të dielës e ka vendosur Dritën në vendin e parë.  Llapi e ka...

Recent Comments