No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Solskjaer e do sulmuesin e Bayern Munichut

Solskjaer e do sulmuesin e Bayern Munichut

Manchester United po mendon për një sulmues krahu dhe emri që ka dalë në skenë është ai i Kingsley Coman. Sulmuesi i Bayern Munchut mund të humbasë formacionin sezonin e ardhshëm, pasi afrimi i Sanes dhe Gnabry në krahun tjetër mund të bëjnë që francezi të mbetet në stol.

24-vjeçari është shumë i talentuar, por trupi i tij është i dobët. Ai ka patur shumë dëmtime dhe bavarezët kanë frikë se mund të dëmtohet sërish, prandaj ndërhynë në merkato. “Djajtë e kuq” nga krahu tjetër nuk kanë menduar për diçka të tillë dhe duan thjeshtë ta afrojnë në skuadër.

Athletic shkruan se trajneri Ole Gunnar Solskjaer e do me patjetër francezin dhe diçka të tillë ua ka bërë me dije dhe drejtuesve të klubit. Mbetet për t’u parë se si do të shkojnë bisedimet mes palëve.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Shokohet Serbia: Futbollisti i njohur refuzon të luajë për Serbinë zgjedh një kombëtare tjetër

“Çfarë tronditje! Uros Djurdjevic, sulmuesi i Sporting Gijon dhe një ish-anëtar i ekipeve kombëtare të juniorëve të Serbisë, do të luajë për...

FC Prishtina fiton për herë të dytë turneun “Adem Jashari” 

FC Prishtina e ka fituar për herë të dytë trofeun e turneut tradicional në futsall “Adem Jashari”. Në ndeshjen finale të edicionit të 12-të...

FFK me projekt të ri për futbollin e femrave, subvencionohen lojtaret dhe trajnerët

Sot në ambientet e FFK-së është mbajtur një takim me përfaqësuesit e klubeve të femrave të Ligës së Parë dhe Ligës U16....

7 vjet nga miqësorja që theu barrierat – Ademi: Datat si kjo na motivojnë për suksese

Presidenti i FFK-së, Agim Ademi ka rikujtuar nëpërmjet një shkrimi ditën e miqësores së parë zyrtare kundër Haitit, e cila ishte zhvilluar më 5...

Recent Comments