No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Ibra me mesazh unik: Nuk jam si ju, ky është vetëm fillimi!...

Ibra me mesazh unik: Nuk jam si ju, ky është vetëm fillimi! (Video)

Zlatan Ibrahimovic është legjendë! Ai ka shkruajtur emrin e tij në historinë e futbollit dhe arrin të ndryshojë fatin e skuadrave dhe në moshën 38-vjeçare. Milani i këtij sezoni i falet veteranit. Suedezi nuk është prej atyre që dorëzohet dhe së fundmi e ka konfirmuar se nuk ka ndërmend të ndalet me anë të një videoje që ka shpërndarë në rrjetet sociale.

“Ju mendoni se kam mbaruar, se karriera ime do të përfundojë së shpejti. Ju nuk më njihni mua! Mu desh të luftoja gjatë gjithë jetës time, askush nuk besonte tek unë, kështu që duhej të besoja te vetja.

“Disa njerëz donin të më thyenin, por më bënë më të fortë. Disa donin të më shfrytëzonin, por më bënë më të zgjuar. Tani mendoni se kam mbaruar? Për të gjithë ju, kam vetëm diçka për të thënë: Nuk jam si ju, sepse nuk jam në vendin tuaj. Unë jam Zlatan Ibrahimovic dhe ky është vetëm fillimi!”

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Lajm i mirë për tifozët e Kosovës, Rashica po kthehet në formë

Me një lëvizje mjeshtërore kaloi një mbrojtës. E kaloi edhe mbrojtësin e dytë, duke shfrytëzuar potencialin e madh teknik. Pasoi një gjuajtje e bukur,...

Cassano paralajmëron Interin: Do të ishte një katastrofë e vërtetë

Antonio Cassano, ish-sulmuesi i Inter-it, Milan-it dhe Roma-s, ka folur në kanalin Youtube të gazetarit Stefano Borghi. Ish-futbollisti ka folur në lidhje me luftën për...

Paraqitje e shkëlqyeshme e Rashicës, Werderi triumfon me përmbysje

Werder Bremen ka arritur të fitojë me përmbysje ndaj Eintracht Frankfurtit me rezultat 2:1, duke i arkëtuar tri pikë tejet të rëndësishme. Milot Rashica “eklipsoi”...

Revolucion te Marseille! Prezantohen trajneri dhe presidenti i ri

Olimpique Marseille po përjeton një revolucion të vërtetë në klub, pasi ka ndryshuar trajner dhe president. Klubi francez ka bërë një komunikatë zyrtare, ku...

Recent Comments