No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Stadiumi i Istogut si asnjëherë më parë

Stadiumi i Istogut si asnjëherë më parë

Klubi i Futbollit “Istogu” ka publikuar foto të stadiumit “Demush Mavraj”.

Stadiumi dhe fusha duken si asnjëherë më parë.

Madje, bazuar në fotot, duke se i ngjan edhe stadiumeve moderne.

Edhe fusha duket në gjendje shumë të mirë.

Skuadrat e Ligës së Parë do t’ia kenë lakmi të luajnë në këtë stadium, teksa Istogu hyn në edixionin e ri me ambicie të mëdha për ta siguruar ngjitjen në elitë, ndonëse konkurrenca do të jetë shumë e fortë..

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Barcelona bën mrekullinë ndaj Sevillas, feston edhe Leipzig në Gjermani

Barcelona ka bërë përmbysjen e madhe kundër Sevilla dhe është kualifikuar në finalen e Kupës së Spanjës. Katalanasit triumfuan me rezultatin 3-0 në ndeshjen...

Milani i shpëton humbjes në minutën e fundit të ndeshjes

Milani e ka bërë një hap mbrapa në luftën për titullin e Serie A-së. “Rossonerët” kanë qenë sonte nikoqirë...

Insigne pas ndeshjes shpërthen keq me shokët e ekipit dhe trajnerin Gattuso

Lorenzo Insigne shumë i zemëruar me shokët e tij të skuadrës për mënyrën se si përfundoi Sassuolo-Napoli 3-3. Skuadra e De Zerbi rrëmbeu barazimin për...

Celina nuk e shpëton Dijonin nga humbja e radhës në Ligën 1

Dijoni vazhdon të ketë rezultate negative në elitën e futbollit francez. Në ndeshjen e vlefshme të javës së 28-të...

Recent Comments