No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Legjenda nuk vdes kurrë, “Dardanët” e kujtojnë Fadil Vokrrin

Legjenda nuk vdes kurrë, “Dardanët” e kujtojnë Fadil Vokrrin

Tifozët e Kosovës “Dardanët” e kanë kujtuar sot legjendën e futbollit kosovar, Fadil Vokrri, i cili kishte ndërruar jetë dy vjet më parë.“Dardanët” ia kanë dedikuar një super-video emocionuese futbollistit më të mirë në histori të Kosovës dhe ish-kryetarit të Federatës së Futbollit të Kosovës, në datën e lindjes së të ndjerit.“FADIL VOKRRI 23.07.1960 – 09.06.2018. Legjenda nuk vdes kurrë. Ai është inspirimi ynë. Ai është udhërrëfyesi ynë. Ai është Fadil Vokrri. Përgjithmonë në zemrat dhe kujtimet tona”, kanë shkruar “Dardanët”.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Finale kryeqytetase në turneun “Adem Jashari” në futsall

Në kuadër të manifestimeve për Epopenë e UÇK-së, sot në kryeqytet, në organizim të Federatës së Futbollit të Kosovës – Komisionit për Futsall, ka...

Në ndeshjen e Kategorisë së Parë nuk pyesin për COVID

Pavarësisht se situata e COVID-it vazhdon të jetë shqetësuese dhe shifrat e fundit kanë qenë alarmante, për tifozët e Burrelit në Shqipëri,...

“Kam fituar një trofe që ti nuk do ta fitosh kurrë”, Rakitic tregon anekdotën me Messi-n

Ivan Rakitic ka thënë në një intervistë për La Liga TV se është ndier shumë iprivilegjuar se ka luajtur në një ekip...

Bayern hyn në garë për Haaland, tremben skuadrat konkurrente

Bayerni i Mynihut tremb rivalët e tjerë me interesimin e shfaqur për sulmuesin e Borussias së Dortmundit, Erling Haaland. Presidenti i klubit...

Recent Comments