No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Xherdan Shaqiri me urim special për Dritën

Xherdan Shaqiri me urim special për Dritën

Drita është shpallur edhe zyrtarisht kampione e Superligës së Kosovës pas barazimit të sotëm mes Gjilanit dhe Ballkanit në xhiron e parafundit.

Gjilani dhe Ballkani barazuan me rezultatin 2:2.

Është ky titulli i tretë në histori të Dritës, ndërsa i dyti në tri vitet e fundit.

“Urime”, ka shkruar Xherdan Shaqiri në Instagramin e Dritës, duke ia bashkngjitur ikonën e forcës, të vendit të parë dhe trofeun.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Eriksen hesht Conten dhe i jep kualifikimin, Ibra lë në baltë Milanin!

Dramë, dramë, dramë! Interi u kualifikua në kupën e Italisë pas fitores 2-1 kunder Milanit. Goli i fitores u shënua në minutën e 90’+7′...

Debat “rrugaçësh” Ibra-Lukaku

Përplasja ndërmjet Lukakut dhe Zlatan Ibrahimovic ishte një prej më të fortave të mbrëmjes. Rezultati i ndeshjes doli në plan të dytë...

Ulpiana prezanton fanellat e reja, që janë me shumë stil

KF Ulpiana ka bërë një ndryshim të rëndësishëm para fillimit të stinorit pranveror. Lipjanasit kanë ndryshuar zyrtarisht fanellën e...

Tuchel jep mesazhin e parë si trajner i Chelseat

Pasi është zyrtarizuar sonte, menjëherë fjalët e para të Thomas Tuchel si trajner i Chelsea nuk kanë vonuar. Trajneri gjerman foli për faqen zyrtare të...

Recent Comments