No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Urimi unik i Munishit për Dritën: Urime diplomimin në shkencat matematikore, faleminderit...

Urimi unik i Munishit për Dritën: Urime diplomimin në shkencat matematikore, faleminderit Gjilanit dhe Florim Zukës

Ismet Munishi ka uruar Dritën për “diplomimin në shkenca matematikore”.

Trajneri i Ballkanit ka publikuar një postim interesant në Facebook, ku mes tjerash ka falënderuar Gjilanin për mikpritje.

Më poshtë postimi i plotë i Munishit:

Nga njeriu i madhë mësoni edhe kur ai heshtë. Masi po doni mund edhe te flasë.

Urime diplomimi ne shkencat matematikore, vetem ne kete menyrë mundë të ju uroj titullin.

Kampion nuk është ai që fiton gjethqysh. Kampion është ai që nuk dorzohet kurrë.

E falenderoj Florim Zuken për mikpritje klubin Sc Gjilani per lojë fer dhe korrekte. Sot bëmë nje lojë fantastke.

Edhe pse jemi rival do ti qmojë gjithmonë vlerat tuaja burrërore dhe kontributin tuaj ne futbollin kosovar”.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Munishi: Shumë njerëz investuan që unë të largohem nga Ballkani

Trajneri i spikatur kosovar, Ismet Munishi ka folur për shkarkimin e tij nga klubi portokallezi nga Suhareka. “Shkarkimi im nga Ballkani? Shumë...

Huar Morina: E dinim fuqinë e Barçës, ishte ndeshje historike për gjithë Kosovën!

Trajneri i Prishtinës, Huar Morina ka folur në konferencë për media pas përfundimit të ndeshjes së Ligës së Kampionëve ndaj Barcelonës.

Morata: Ronaldon e njoh shumë mirë, Lukakut i kërkoj bluzën pas ndeshjes

Në maj të 2015-ës Alvaro Morata vendoste fatin e ndeshjes Inter-Juventus në “San Siro” dhe më pas festonte me një palë syze...

Talenti dardan lë Bayernin, qëndron në Bundesliga

Leon Dajaku erdhi te Bayern në vitin 2019 nga Stuttgart si një talent shumë premtues dhe me të ardhme të madhe, por...

Recent Comments