No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Kastriot Rexha tallet keq me rivalët e Gjilanit: Si luana luftojshin për...

Kastriot Rexha tallet keq me rivalët e Gjilanit: Si luana luftojshin për Dritën

Drita është shpallur kampion për herë të tretë në histori. Klubi gjilanas ka festuar pas barazimit të Gjilanit me Ballkanin (2-2) në kuadër të xhiros së 32-të dhe është hedhur menjëherë në festë, raporton Gazetasheshi.com.

Futbollistët dhe stafi teknik i Dritës ishin mbledhur së bashku për ta shikuar këtë ndeshje, teksa e festuan rezultatin final të ndeshjes.

Sulmuesi i kësaj skuadre, Kastriot Rexha, ka tallur keq rivalët e Gjilanit, teksa pas ndeshjes ka shkruar:

“Si Luana luftojshin per Driten”.

Fotografia e Kastriot Rexha
Kujtojmë që ky është titulli i tretë radhazi për Kastriot Rexhën, ndërkohë i dyti me fanellën e Dritës.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

MARCA shkruan për Prishtinën; Para se të vinin në Spanjë vizituan heronjtë e tyre

Sot skuadra e Prishtinës në futsall do të luaj një super ndeshje ndaj FC Barcelonës. Klubi kosovar ka udhëtuar në Barcelonë për ndeshjen e rëndësishme...

Veton Tusha prezantohet te skuadra turke Denizlispor

Futbollisti i ri kaçanikas, Veton Tusha, është prezantuar sot te skuadra turke, Denizlispor. 18-vjeçari ka nënshkruar kontratë për 3 vjet e gjysmë me klubin...

Zidane: Nuk mund të fitosh gjithmonë

Zinedine Zidane tha se mospërballja në finale të Superkupës së Spanjës me Barcelona nuk ishte një dështim për të tijtë, pasi ata u mundën...

Drejtuesi i Trepçës’89 konfirmon largimin e tre futbollistëve

Sikurse skuadrat e tjera të Superligës së Kosovës në futboll, edhe Trepça ’89 i ka nisur përgatitjet për stinorin pranveror. Ekipi mitrovicas po stërvitet...

Recent Comments