No menu items!
Ballina FUTBOLLI MBARËKOMBËTAR Ankand për Kumbullën: Lazio rrit ofertën, Interi “çmendet” krejt

Ankand për Kumbullën: Lazio rrit ofertën, Interi “çmendet” krejt

Marash Kumbulla është një çështje mes Interit dhe Lazios, ose më saktë ishte. Oferta e fundit e zikaltërve do e bëjë klubin kryeqytetas të dorëzohet, me shumë mundësi. Të hënën, Claudio Lotito është takuar me presidentin e Hellas Verona, Setti, dhe i ka bërë ofertën e re.

Oferta e parë, 20 milion euro plus kartonin e Andre Anderson, është rritur me dy milionë të tjera, duke e nxjerrë Lazion nga vetja. Klubi italian nuk është nga ato që shpenzojnë shumë, por Kumbulla po i detyron ata të bëhen pjesë e një ankandi që me shumë mundësi do të nxjerrë fitues Interin.

“Corriere dello Sport” raporton se Marotta ka bërë një ofertë më të mirë, në çdo aspekt. 30 milion euro në arkat e Hellas Verona, kartoni i Eddy Salcedo, sulmuesi 18-vjeçar që aktualisht është i huazuar në ekipin ku luan Marash Kumbulla, dhe një lojtar tjetër. Sikurse kuptohet, Interi është një hap përpara…

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Zvicra po bën presion të madh për Andi Zeqirin, zbulohet kur mund t’i bashkohet përfundimisht Kosovës

Sulmuesi kosovar i Brightonit, Andi Zeqiri po vazhdon të jetë prej çështjeve më të përfolura nga mediet kosovare dhe ato zvicrane.Ai vazhdimisht ka qenë...

MARCA shkruan për Prishtinën; Para se të vinin në Spanjë vizituan heronjtë e tyre

Sot skuadra e Prishtinës në futsall do të luaj një super ndeshje ndaj FC Barcelonës. Klubi kosovar ka udhëtuar në Barcelonë për ndeshjen e rëndësishme...

Veton Tusha prezantohet te skuadra turke Denizlispor

Futbollisti i ri kaçanikas, Veton Tusha, është prezantuar sot te skuadra turke, Denizlispor. 18-vjeçari ka nënshkruar kontratë për 3 vjet e gjysmë me klubin...

Zidane: Nuk mund të fitosh gjithmonë

Zinedine Zidane tha se mospërballja në finale të Superkupës së Spanjës me Barcelona nuk ishte një dështim për të tijtë, pasi ata u mundën...

Recent Comments