No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Nuhiu: Na mungoi freskia, por fitorja na e bën punën më të...

Nuhiu: Na mungoi freskia, por fitorja na e bën punën më të lehtë

Trajneri i Dritës, Ardian Nuhiu pas fitores së sotme kundër Drenicës, 1:0, tha se skuadrës së i mungojë freskia për ta mbyllur ndeshjen më herët.

“Na mungojë freskia sepse ndeshjet po janë shumë afër, krijuam por nuk kishim freski të shënojmë edhe golin e dytë që më pas të jemi më të qehtë”, tha fillimisht Nuhiu në SSK.

“Tre pikshi na bën më të lehtë punën dhe presim ndeshjen e fundit të kampionatit për të parë se çfarë po ndodh”.

“Gjithsesi, në duelin e sotëm e gjitha ishte nën kontrollin tonë, dhe Drenica nuk na rrezikojë fare sot”, përfundoi Nuhiu.

Me fitore, Drita tashmë ka 68 pikë, katër më shumë se Gjilani që gjendet në pozitën e dytë, dhe pesë më shumë se Ballkani një pozitë më poshtë.

Kujtojmë, nesër po në të njëjtin stadium luajnë Gjilani e Ballkani.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Klopp mahnitet nga Alisson, lavdëron edhe Shaqirin

Jurgen Klopp ka lavdëruar cilësitë e portierit të Liverpool, Alisson. Ai ka folur edhe për vlerën që ka Xherdan Shaqiri gjatë mbrojtjes së titullit...

Torino zyrtarizon trajnerin e ri, emëron një mjeshtër mbijetese

Davide Nicola është trajneri i ri i Torinos, i cili zëvendëson të shkarkuarin Marco Giampaolo. Gjithçka është zyrtare dhe për Nicola do...

I jashtëzakonshmi Granit Xhaka

Granit Xhaka dhuroi një paraqitje spektakolare në fitoren 3-0 të Arsenalit kundër Newcastle United në kuadër të javës së 19-të në Ligën...

Kapiteni i Kosovës U-19 në pritje të debutimit në Superligën turke

Veton Tusha në fillim të muajit bëri hapin e madh në karrierë. Nga Vardari i Shkupit kompletoi transferimin te Denizlispori, skuadër që...

Recent Comments