No menu items!
Ballina SHOWBIZZ E dashura e Ronaldos “çmend” ndjekësit me pozat nga shtrati

E dashura e Ronaldos “çmend” ndjekësit me pozat nga shtrati

Georgina Rodriguez është kthyer në një ndër personazhet publikë më të pëlqyer dhe më të komentuar. Bukuroshja nga Argjentina, që u bë e njohur pas lidhjes me futbollistin e famshëm Cristiano Ronaldo merr gjithmonë vëmendje me fotot që shpesh ndan në rrjete sociale, ku nuk mungojnë as ato provokative.

Së fundmi, Georgina ka postuar disa foto nga nga shtrati, ku si gjithmonë shfaqet mjaft e kuruar dhe joshëse. E veshur me një fustan të kuq, ndërsa mban një trëndafil në dorë, Georgina ka treguar edhe njëherë se di si ta tërheqë vëmendjen.

Përveç se është shumë e përkushtuar ndaj fëmijëve, Georgina një vëmendje të veçantë i kushton dhe stërvitjes, dhe falë punës së palodhshme ajo ka një fizik perfekt që nuk nguron ta ekspozojë në çdo dalje të saj.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Zvicra po bën presion të madh për Andi Zeqirin, zbulohet kur mund t’i bashkohet përfundimisht Kosovës

Sulmuesi kosovar i Brightonit, Andi Zeqiri po vazhdon të jetë prej çështjeve më të përfolura nga mediet kosovare dhe ato zvicrane.Ai vazhdimisht ka qenë...

MARCA shkruan për Prishtinën; Para se të vinin në Spanjë vizituan heronjtë e tyre

Sot skuadra e Prishtinës në futsall do të luaj një super ndeshje ndaj FC Barcelonës. Klubi kosovar ka udhëtuar në Barcelonë për ndeshjen e rëndësishme...

Veton Tusha prezantohet te skuadra turke Denizlispor

Futbollisti i ri kaçanikas, Veton Tusha, është prezantuar sot te skuadra turke, Denizlispor. 18-vjeçari ka nënshkruar kontratë për 3 vjet e gjysmë me klubin...

Zidane: Nuk mund të fitosh gjithmonë

Zinedine Zidane tha se mospërballja në finale të Superkupës së Spanjës me Barcelona nuk ishte një dështim për të tijtë, pasi ata u mundën...

Recent Comments