No menu items!
Ballina KRYESORE Drita mposht Drenicën, i afrohet titullit

Drita mposht Drenicën, i afrohet titullit

Drita ka shënuar fitore të rëndësishme ndaj Drenicës në kuadër të xhiros së 32-të të IPKO Superligës së Kosovës.

Golin e fitores për “bardhekaltërit” e ka shënuar sulmuesi anësor Xhevdet Shabani, në minutën e 48-të.

Skuadra gjilanase mund ta sheh vetën kampione, nëse nesër në ndeshjen kryesore Gjilani dhe Ballkani luajnë baras.

Drita pozicionohet në vendin e parë me 68 pikë të grumbulluara, kurse Drenica rrezikon seriozisht duke u renditur në vendin e tetë me 41 pikë të mbledhura.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Reali kthehet te fitorja, një super Benzema nderon Zidane

Real Madridi u rikthye te fitorja në transfertë kundër Alavesit për 4-1. Ekipi madrilen u rikthye te fitorja pas shumë problemeve dhe eliminimit nga...

Shpërthen Koeman: Nëse nuk ju pëlqen, ndërroni trajner

Barcelona, pasi ka humbur Superkupën e Spanjës dhe ka rrezikuar shumë në Kupën e Spanjës, kthehet të përqendrohet në kampionat. Nuk është kurrë një moment...

Ibrahimovic: Sot na kanë munguar shumë gjëra

Zlatan Ibrahimovic, sulmuesi i Milan-it, ka dhënë një intervistë për Sky pas humbje me Atalanta-n. “Sot kanë munguar shumë gjëra. Tani është e rëndësishme të...

Pioli shpjegon çfarë ndodhi kundër Atalantas dhe përgatitet për një natë pa gjumë

“Besoj se është e vetmja skuadër që nuk kemi arritur ta mundim. Atalanta e ka merituar fitoren. Ne e nisëm shumë mirë, është për...

Recent Comments