No menu items!
Ballina KRYESORE Ballkani i bashkuar, i çon 'selam' Gjilanit

Ballkani i bashkuar, i çon ‘selam’ Gjilanit

Skuadra e Dritës me fitoren e sotme i ka vënë në presion dy skuadrat përcjellëse Gjilanin dhe Ballkanin, të cilat nesër do të ballafaqohen në stadiumin e qytetit në Gjilan. Barazimi eventual e shpall automatikisht Dritën kampione, derisa humbja për të dyja skuadrat do të thotë edhe përfundim i ëndrrës për ta fituar titullin.

Megjithatë, atmosfera para kësaj ndeshjeje tejet të rëndësishme në kampin e skuadrës nga Suhareka është fantastike. Një gjë të tillë e dëshmon edhe fotografia e shpërndarë nga presidenti i këtij klubi, Arsim Kabashi në rrjetet sociale, ku skuadra shihet më e bashkuar se kurrë. Numri një i klubit portokalli e ka vendosur foton dhe mbishkrimin “Poker, All in”.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

A i paska FFK-ja dy Agim Adema? Derisa presidenti po zhvillon takime në Gjermani, kush është Agimi tjetër që po “rrahet” korridoreve të FFK-së?

Dikush po rrenë, po rrenë aq dobët e aq paskrupullt, saqë demantohet tepër lehtë, tepër thjeshtë, por, cila është arsyeja?Gjatë ditë së sotme, në...

Dramë në ‘Minatori’, Trepça fiton pas dy vazhdimeve ndaj Ponte Prizrenit

Trepça ka shënuar fitore ndaj Ponte Prizrenit me shifrat 116:114 (23:31, 28:22, 24:17, 14:19, 9:9, 18:16), në kuadër të javës së 21-të të FIVE...

Prishtina triumfon në Prizren

Sigal Prishtina ka shënuar fitore ndaj Bashkimit në Prizren me rezultat 88:99 (19:24, 21:25,  21:16, 28:34), në kuadër të javës së 21-të në FIVE...

Prishtina fiton në frymën e fundit ndaj Trepçës’89

Leonit Abazi ka shënuar golin e fitores për Prishtinën kundër Trepçës ’89 në stadiumin “Riza Lushta” në Mitrovicë. Mbrojtësi Abazi shënoi për rezultatin final 2:1...

Recent Comments