No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Zidane lë në shtëpi shumë yje për ndeshjen e fundit të kampionatit

Zidane lë në shtëpi shumë yje për ndeshjen e fundit të kampionatit

Sonte Real Madrid luan ndeshjen e fundit të kampioantit spanjoll për këtë sezon. Madrilenët do përballen me Leganes në trasnfertë, në një takim që vlen vetëm për statistika pasi titulli ëshët fituar tashmë. Trajneri Zidane ka publikuar listen e të ftuarve, ku ka vendosur që disa lojatrë të lejë pushim.

Bëhet fjalë për Hazard, James dhe Bale, me këtë të fundit që me shumë mundësi do largohet nga ”Loss Blancos”. Sa i përket belgut Hazard, ”timonieri” nuk ka preferuar të rrezikojë pasi ai nuk është në formën e tij më të mirë.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Munishi: Shumë njerëz investuan që unë të largohem nga Ballkani

Trajneri i spikatur kosovar, Ismet Munishi ka folur për shkarkimin e tij nga klubi portokallezi nga Suhareka. “Shkarkimi im nga Ballkani? Shumë...

Huar Morina: E dinim fuqinë e Barçës, ishte ndeshje historike për gjithë Kosovën!

Trajneri i Prishtinës, Huar Morina ka folur në konferencë për media pas përfundimit të ndeshjes së Ligës së Kampionëve ndaj Barcelonës.

Morata: Ronaldon e njoh shumë mirë, Lukakut i kërkoj bluzën pas ndeshjes

Në maj të 2015-ës Alvaro Morata vendoste fatin e ndeshjes Inter-Juventus në “San Siro” dhe më pas festonte me një palë syze...

Talenti dardan lë Bayernin, qëndron në Bundesliga

Leon Dajaku erdhi te Bayern në vitin 2019 nga Stuttgart si një talent shumë premtues dhe me të ardhme të madhe, por...

Recent Comments