No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Trepça'89 i reagon Fidan Hasanit; Mos u merr me klubin tonë!

Trepça’89 i reagon Fidan Hasanit; Mos u merr me klubin tonë!

Ish-futbollisti i Flamurtarit të Prishtinës, Fidan Hasani dje me anë të një postimi në llogarinë e tij në Facebook, e ka quajtur si ndeshje pothuajse të trukuar, duelin në mes të Trepçës 89 dhe Llapit.

Sipas Hasanit, ndeshja ishte luajtur 100 minuta deri në monentin kur 89-shi ka fituar takimin.

Ndaj këtij postimi ka reaguar skuadra nga Mitrovica, që sipas tyre Hasani nuk ka fakte për një analiz të till.

89-shi, gjithashtu shkruan se në rast se do të ketë gjëra të tilla në vazhdim, klubi do të bën edhe padi juridike ndaj tyre.

Më poshtë reagimi i 89-shit:

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

U hodh shorti për Kupën e Kosovës në futsall

Sot në zyrën e Komisionit të futsallit në prezencë të kryetarit dhe të komisarit të garave është bërë tërheqja shortit për rrethin...

Disiplinori fton klubet borxhli në takim me lojtarët

Komisioni disiplinor i shkallës së parë në përbërje; Met Çeku – kryetar dhe Dukagjin Zefi, Luan Salihu, Avni Shala dhe Bekim Behrami...

Munishi: Shumë njerëz investuan që unë të largohem nga Ballkani

Trajneri i spikatur kosovar, Ismet Munishi ka folur për shkarkimin e tij nga klubi portokallezi nga Suhareka. “Shkarkimi im nga Ballkani? Shumë...

Huar Morina: E dinim fuqinë e Barçës, ishte ndeshje historike për gjithë Kosovën!

Trajneri i Prishtinës, Huar Morina ka folur në konferencë për media pas përfundimit të ndeshjes së Ligës së Kampionëve ndaj Barcelonës.

Recent Comments