No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Klopp mund të humbasë beniaminin e tij

Klopp mund të humbasë beniaminin e tij

Trajneri Jurgen Klopp nuk dëshiron që të humbassë mbrojtësin Dejan Lovren në këtë afat kalimtar, por duket se diçka e tillë do të ndodhë. Kroati ka humbur pozicionin e titullarit dhe me gjasa nuk do ta fitojë as për sezonin e ardhshëm, aq më tepër që Liverpooli po kërkon për një mbrojtës qendre.

31-vjeçari ka një ofertë nga Zenit St Petersburg për të kaluar në Rusi. Klubi rus ka ofruar 10 milionë euro për mbrojtësin, por “Redsat” duan ta çojnë shifrën në 15 milionë sipas asaj që shkruan Dailymail.

Lojtari nuk është shumë i joshur nga ideja e Rusisë, por gjithçka mund të ndodhë, pasi dëshiron të luajë. Lovren nuk do që të humbasë as fanellën e kombëtares së Kroacisë. Mbetet për t’u parë se çfarë do të ndodhë.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Barcelona afër bankrotimit… Zbulohet dëmi që ka shkaktuar Bartomeu

Barcelona po kalon një krizë ekonomike të paparë. Kjo dallohet edhe te lajmi i konfirmuar nga raporti vjetor financiar i klubit blaugrana, i cili...

U shkarkua por Lampard merr lëvdata nga pronari i klubit

Është zyrtare! Chelsea e ka shkarkuar trajnerin Frank Lampard. Me këtë rast, presidenti Roman Abramovich donte ta falënderonte ish-kapitenin për punën e bërë, duke...

FBK vendos që “Final 8” të luhet në Suharekë

Federata e Basketbollit të Kosovës ka marrë vendim të ri për ‘Final 8’ të Kupës së Kosovës. Fillimisht ishte paraparë që kjo ngjarje e madhe...

Spanja po përgatitet që ndeshjen me Kosovën ta luajë në territorin e saj

Gazeta e njohur spanjolle, Marca, ka shkruar sërish për ndeshjen e futbollit në mes të Spanjës dhe Kosovës. Ndeshja do të luhet më 31...

Recent Comments