No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Haxhihamza optimist: Ne besojmë, do ja dalim!

Haxhihamza optimist: Ne besojmë, do ja dalim!

Të shtunën u zhvillua derbi i madh i futbollit kosovar ndërmjet Dritës dhe Gjilanit ku fitues doli kjo e fundit, me golat e realizuar nga Sebino Plaku dhe Adenis Shala.

Pas ndeshjes, përmes një postimi në facebook, ka reaguar portieri i Gjilanit, Kenan Haxhihamza.

“Ne besojmë, do ja dalim, e dëshmuam, jemi më të mirët”, ka shkruar gardiani gjilanas në postimin e tij.

Gjilani ka mundësi të mirë që këtë sezon të shpallet kampion i Kosovës, por duhet t’i fitojë dy ndeshjet e fundit dhe të shpresojë në hap fals të Dritës, pasi ka një pikë më pak.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Flick komenton “kalimin” e Alaba te Real Madridi

Hansi Flick pranon se David Alaba duket se do të largohet nga Bayern Munich, ndërkohë që “Marca” zbuloi dje marrëveshjen e tij...

Pochettino: Isha shumë pranë transferimit të Messit

Mauricio Pochettino ka zbuluar se ishte afër huazimit të Lionel Messit tek Espanyol, ndërsa qëndroi i heshtur për thashethemet që lidhnin argjentinasin...

Liverpool-Manchester United me rekord të ri shikueshmërie

Dueli mes Liverpool dhe Manchester United ditën e diel ishte dueli i rekordeve. Përballja mes dy klubeve të mëdha angleze është kthyer...

Moratti jep një lajm të keq për tifozët e Interit dhe del kundër ndryshimit të bujshëm

Massimo Moratti ka dhënë një intervistë për Tuttosport, në të cilën ka folur për të tashmen dhe të ardhmen e Inter-it. Në lidhje me fitoren...

Recent Comments