No menu items!
Ballina SPORTE TJERA Hamilton dominon në Hungari, tjetër dështim për Ferrarin

Hamilton dominon në Hungari, tjetër dështim për Ferrarin

Një super Lewis Hamilton ka fituar garën e Çmimit të Madh të Hungarisë.

Një garë pa histori që është dominuar në Hungaroring nga piloti britanik, i cili e ka mbyllur me një avantazh prej 8 sekondash ndaj Red Bull-it të Max Verstappen.

Në vendin e tretë ka dalë Mercedes-i tjetër i Valtteri Bottas.

Zhgënjen Ferrari, me Sebastian Vettel që e ka mbyllur në vendin e shtatë dhe Charles Leclerc në të njëmbëdhjetin.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Prishtina vazhdon serinë e fitoreve, Arbëria merr një pikë në Gjilan

Skuadra e Prishtinës e ka vazhduar superformën e saj, duke e shijuar fitoren e shtatë radhazi. Në kuadër të javës së 23-të...

Zidane nuk e do në ekip, Reali vendos çmimin e Gareth Bale!

Gareth Bale dhe Zinedine Zidane kanë një marrëdhënie aspak të mirë dhe diçka të tillë e konfirmojnë së fundmi edhe mediat spanjolle. Këto të...

De Bruyne rrëfen pikën më të ulët në karrierë: Këtë gjë nuk prisja kurrë!

Kevin De Bruyne ka dhënë një rrëfim të gjatë së fundmi në një intervistë për një nga mediat angleze dhe...

Ibrahimovic do të luajë kundër Kosovës

Sipas mediave lokale suedeze, ylli i Milanit, Zlatan Ibrahimovic, pritet të rikthehet në Kombëtare cka do të thotë se në fund të...

Recent Comments