No menu items!
Ballina KRYESORE Konfirmohet lëndimi i Marash Kumbullës

Konfirmohet lëndimi i Marash Kumbullës

Hellas Verona ka konfirmuar se Marash Kumbulla po vuan nga një tërheqje muskulore e shkallës së parë në këmbën e djathtë. Një lajm i keq për trajnerin Ivan Juric që nuk do ta ketë në dispozicion futbollistin në ndeshjen kundër Atalantës.

Klubi italian ka dalë me një qëndrim zyrtar në lidhje me dëmtimin e mbrojtësit tonë. Kumbulla duhet të qëndrojë pushim deri sa të kalojë këtë problem muskulor. Ai ka qenë një ndër lojtarët më të dalluar të Veronës.

Shqiptari me shumë mundësi sezonin tjetër do të shohë për të lëvizur në një ekip tjetër. Lazio dhe Interi janë në garë për 20-vjeçarin, ndërsa kryeqytetasit duken më afër shtatlartit tonë.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Tovërlani: Dikujt matematikat në fund të sezonit nuk kanë me i dalë

Trajneri i mirënjohur, Afrim Tovërlani, ka komentuar ndeshjet mes Llapit dhe Dritës si dhe Drenicës ndaj Prishtinës. Tovërlani tha...

Batatina: Kastriot Rexha e bëri diferencën

Trajneri i Llapit, Tahir Batatina, ka vlerësuar paraqitjen e skuadrës në pjesën e parë të ndeshjes ndaj Dritës. Llapi...

Nuhiu: Në pjesën e dytë shfrytëzuam lodhjen e Llapit

Trajneri i Dritës, Ardian Nuihu është shprehur i kënaqur me fitoren e skuadrës së tij ndaj Llapit. Trajneri nga...

Kosova fiton edhe miqësoren e dytë ndaj Maqedonisë së Veriut

Edhe në ndeshjen e dytë miqësore vashat e Kombëtares së Kosovës kanë arritur fitore në duel me Kombëtaren e Maqedonisë së Veriut,...

Recent Comments