No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Zhegrova: Do të kthehemi më të fuqishëm se kurrë!

Zhegrova: Do të kthehemi më të fuqishëm se kurrë!

Ministrja e Kulturës, Rinisë e Sportit, Vlora Dumoshi, ka takuar sot yllin e Kosovës, Edon Zhegrova që po qëndron në Kosovë për pushime.

Dumoshi ka shkruar se Zhegrovën e njeh qysh moti, shkruan Gazeta olle.

“Sot, takova futbollistin e Përfaqësueses së Kosovës, Edon Zhegrova, i cili luan në Zvicër.

Edonin e njoh që kur ishte fëmij, prej atëherë vërehej dukshëm talenti i madh i tij në futboll”, ka shkruar Dumoshi në llogarnë e saj.

Kurse, për këtë takim ka reaguar edhe anësori Zhegrova.

“Kënaqësi takimi me Ministren Znj. Dumoshi, në këto ditë pandemie. Uroj popullin tim për shëndet të kaloj sa më shpejt kjo situatë, dhe ju premtoj qe do te kthehen djemtë e Kosovës në fushë më të fuqishëm se kurrë, së bashku me tifozët Dardanët. Ju dua. Unë Biri yt Kosovë”, ka shkruar Zhegrova në llogarinë e tij zyrtare në ‘Instagram’.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Flick komenton “kalimin” e Alaba te Real Madridi

Hansi Flick pranon se David Alaba duket se do të largohet nga Bayern Munich, ndërkohë që “Marca” zbuloi dje marrëveshjen e tij...

Pochettino: Isha shumë pranë transferimit të Messit

Mauricio Pochettino ka zbuluar se ishte afër huazimit të Lionel Messit tek Espanyol, ndërsa qëndroi i heshtur për thashethemet që lidhnin argjentinasin...

Liverpool-Manchester United me rekord të ri shikueshmërie

Dueli mes Liverpool dhe Manchester United ditën e diel ishte dueli i rekordeve. Përballja mes dy klubeve të mëdha angleze është kthyer...

Moratti jep një lajm të keq për tifozët e Interit dhe del kundër ndryshimit të bujshëm

Massimo Moratti ka dhënë një intervistë për Tuttosport, në të cilën ka folur për të tashmen dhe të ardhmen e Inter-it. Në lidhje me fitoren...

Recent Comments