No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Zbulohet çmimi i Sanchezit, Interi vendos për sulmuesin

Zbulohet çmimi i Sanchezit, Interi vendos për sulmuesin

Manchester United i ka vendosur çmim sulmuesit Alexis Sanchez. “Djajtë e kuq” janë gati që ta shesin tek Interi dhe më shumë se sa për çmimin e kartonit ata duan të çlirohen nga rroga e tij marramendëse.

Anglezët duan 20 milionë euro për kartonin e kilianit. Ziklatrit nga krahu tjetër po e mendojnë diçka të tillë. Ata duan që të mbajnë 31-vjeçarin në Serie A sipas asaj që shkruan Gazzetta dello Sport, por nga krahu tjetër nuk duan të paguajnë shumë.

Sulmuesi duhet të pranojë uljen e rrogës, ndërsa trajneri Antonio Conte u ka kërkuar drejtuesve të gjejnë gjuhën e përbashkët me futbollistin. Solskjaer sugjeroi që të rikthehej në janar që ta rintegronte me ekipin, por Sanchez preferoi të qëndronte në Itali.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Kosovë – Lituani, miqësorja e marsit

Kombëtarja e Kosovës do të luajë miqësore me Kombëtaren e Lituanisë në prag të ndeshjeve kualifikuese për Botërorin 2022, njofton FFK. Marrëveshja...

Spektakël në Bergamo: Shënojnë Gjimshti dhe Muriqi, kualifikohet Atalanta

Atalanta dhe Lazio zhvilluan një ndeshje shumë të bukur mes tyre, por në fund festuan zikaltrit pas fitores 3-2, rezultat që kualifikon...

Neymar nuk e fsheh: Kjo është ëndrra ime

Fansat bëjnë pyetje dhe Neymar përgjigjet. O’Ney i ka lënë takim të gjithëve për t’iu përgjigjur disa pyetjeve me formatin “e vërtetë apo gënjeshtër”. Nga pohimet...

Odegaard prezantohet në fanellën e Arsenalit

Martin Odegaard është lojtari më i ri i Arsenalit. Lajmin e ka konfirmuar vetë klubi anglez, përmes një postimi në “Twitter”. “Është...

Recent Comments