No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Sassuolo ndëshkon Juventusin

Sassuolo ndëshkon Juventusin

Sassuolo e ka nisur pjesën e dytë me dy gola të shpjetë dhe ka përmbysur rezultatin kundër Juventus-it.

Goli i dytë i vendasve ka ardhur në minutën e 51-të dhe është realizuar nga Berardi me një goditje dënimi mjeshtërore.

Edhe Messi do ta kishte zili.

Tri minuta më vonë ka ardhur edhe goli i tretë i Sassuolo-s, i realizuar nga Caputo.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Ramadani flet para duelit me Dritën

FC Prishtina tash e disa ditë ndodhet në Antalia të Turqisë për përgatitje intensive për stinorin pranveror në elitën e futbollit kosovar,...

Muriqi: Shpresoj të shënoj edhe më shumë gola

Vedat Muriqi ka folur pas fitores ndaj Parmas në kuadër të Coppa Italia të cilën ishte bërë protagonist. Muriqi...

Ja si duket trofeu i Superkupës

Superkupa e Kosovës  për herë të parë do të zhvillohet jashtë kufijve ‘dardan’. Përballë njëra tjetrës në Antalia do të vihen skuadra...

Agim Ademi i përgjigjet pyetjeve të Luana Vjollcës në “After Party”

Dje në mbrëmje është publikuar edhe intervista e shkurtër e Presidentit të FFK-së, Agim Ademit për “After Partyn” e Luana Vjollcës.

Recent Comments