No menu items!
Ballina LIGAT E TJERA BUNDESLIGA Rashica refuzon dy top-klube evropiane

Rashica refuzon dy top-klube evropiane

Milot Rashica është drejt transferimit te RB Leipzig.

Tashmë e përditshmja gjermane, ‘Bild Sport’ shkruan se ylli vushtrrias ka refuzuar dy skuadra të mëdha.

Bëhet fjalë për AC Milan dhe Liverpool, që sipas raportimeve deri më tani kanë dashur shërbimet e kosovarit.

Rashica, me gjasë ka pranuar ofertën personale të Leipzigut.

Ndërsa, detajet e fundit duhet të zgjidhen në mes të dy klubeve gjermane.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Moratti jep një lajm të keq për tifozët e Interit dhe del kundër ndryshimit të bujshëm

Massimo Moratti ka dhënë një intervistë për Tuttosport, në të cilën ka folur për të tashmen dhe të ardhmen e Inter-it. Në lidhje me fitoren...

Një portier francez në prova te Ballkani

KF Ballkani vazhdon të mbetet në ndjekje të një portieri për stinorin pranveror. Trajneri i ri, Bledi Shkëmbi nuk bindet vetëm nga Kenan Haxhihamza dhe...

Klopp mahnitet nga Alisson, lavdëron edhe Shaqirin

Jurgen Klopp ka lavdëruar cilësitë e portierit të Liverpool, Alisson. Ai ka folur edhe për vlerën që ka Xherdan Shaqiri gjatë mbrojtjes së titullit...

Torino zyrtarizon trajnerin e ri, emëron një mjeshtër mbijetese

Davide Nicola është trajneri i ri i Torinos, i cili zëvendëson të shkarkuarin Marco Giampaolo. Gjithçka është zyrtare dhe për Nicola do...

Recent Comments