No menu items!
Ballina LIGAT E TJERA SERIE A Loja e mirë nuk mjafton, Milani befasohet në “San Siro” në pjesën...

Loja e mirë nuk mjafton, Milani befasohet në “San Siro” në pjesën e parë nga një slloven

Milani zhvlloi një pjesë të parë shumë të mirë, dominoi Parmën në “San Siro”, iu anulua një gol i Bonaventurës, por në fundin e 45 minutave të parë e gjetën miqtë golin e avantazhit.

Jasmin Kurtic mori një asist nga Grassi në minutën e 44-t dhe goditi menjëherë me të djathtën, duke shtangur portierin Donnarumma.

Kuqezinjtë duan fitoren për të mbyllur sezonin si forcë e pestë, por goli i mesfushorit slloven e ka vështirësuar marrjen e tre pikëve. 

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Peja pëson humbje nga Ponte Prizreni

Ponte Prizreni ka shënuar fitore ndaj Pejës me rezultat 89:81 (21:24, 25:18, 23:16, 20:23), në kuadër të javës së 17-të në Superligën...

Presidenti i FFK-së: Shpresoj që së shpejti të kthehen tifozët, janë hijeshia e kampionatit

Presidenti i FFK-së, Agim Ademi ka uruar FC Prishtina për suksesin e arrirur sot në ndeshjen e Superkupës, por njëherësh ka përgëzuar edhe futbollistët...

Sigal Prishtina mposht Rahovecin

Sigal Prishtina ka shënuar fitore ndaj Rahovecit në udhëtim 75:93 (16:19, 27:23, 15:22, 17:29), në kuadër të javës së 17-të në Superligën...

A do të luhet gjithmonë Superkupa në Turqi? – përgjigjet Agim Ademi

Prishtina fitoi Superkupën e Kosovës pasi triumfoi ndaj Dritës. Rezultati përfundimtar i takimit ishte 3-1 në favor të kryeqytetasëve me takimin që ishte shumë...

Recent Comments